Uudisvoog

Uudised RSS

Viimase hetke sooduspakkumine Linnateatri sõpradele: Hele Kõrve sooloplaadi „Eluhõiked“ esitluskontserdid

15. oktoober 2015
Vaid kahel korral saab elavas esituses kuulda uut eesti muusikat näitlejanna Hele Kõrve esituses, jazztrio Remmel-Karja-Ahven ja noorteorkestri Reaalmažoor saatel. Maian Kärmase sõnadele ja muusikale loodud plaadi „Eluhõiked“ esitluskontserdid toimuvad Salme Kultuurikeskuses 20. ja 21. oktoobril kell 19.

„Nii lihtsana kui see ka ei tundu, siis on ju nii, et just meid ümbritsev elu pakub  kõige võimsamaid ja valusamaid hetki, mille kaudu saab uusi kogemusi avastada. Maian Kärmase lood on suuremal või vähemal määral sündinud just elust enesest – sestap sai ka plaat nimeks "Eluhõiked". Need laulud on minu jaoks pigem jutustused, mille mõistmiseks esmasest kuulamisest ilmselt ei piisa.“

Hele Kõrve

Esitluskontsertidel on lisaks Hele Kõrvele laval jazztrio koosseisus Kirke Karja (klaver), Heikko Remmel (kontrabass) ja Reigo Ahven (trummid) ning Noorteorkestri Reaalmažoor keelpillikoosseis, dirigent Rasmus Puur. Kunstnik on Anu Konze, lavastaja Alo Kõrve.

Kuula Hele Kõrve singlit „Ebamaine“ siit.

Kuula plaadi nimilugu „Eluhõiked“ siit.

Piletid müügil Tallinna Linnateatri kassas (Lai 21) ja Piletilevis: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/eluhoiked-38846/.

NB! Kasutades koodi „linnateater“, kehtib teile soodushind 15 eurot Tallinna Linnateatri kassast (Lai 21) ja 16,10 eurot Piletilevi kodulehelt. Tavahind on vastavalt 20 eurot ja 21,50 eurot.