Uudisvoog

Uudised RSS

Veebruari etenduste piletimüük algab 16. detsembril. Repertuaariuudiseid

27. november 2013
Teadmiseks kõigile teatrisõpradele: veebruari etenduste piletimüügipäev toimub  jõuluvanade soove arvestades juba 16. detsembril algusega kell 11, jaanuari algul harjumuspärast veebruari etenduste müügipäeva ei toimu. Märtsikuu etenduste piletid tulevad müüki taas tavapärasel ajal, 1. veebruaril. 

Juba praegu saab aga osta pileteid kontsertidele Tartus ja Tallinnas, kus saab nautida eesti heliloojate rohkem ja vähem tuntud laule Linnateatri näitlejate esituses ning Riina Roose juhtimisel. 

„Tallinna Linnateater laulab. Õnnelik õhtu“ viimased kontserdid toimuvad 5. ja 6. veebruaril kell 19.00 Salme kultuurikeskuses. Kontserdid toimuvad koostöös Tallinna Filharmooniaga ja neid salvestab Eesti Rahvusringhääling. 

Juba on müügil ka „Eesti filmi laulude“ 9. ja 10. jaanuaril kell 19.00 Tartus, Vanemuise Väikses majas toimuvad kontsertide pääsmed.    

Linnateatri repertuaari kõige lapsikumat tükki, Ken Campelli legendaarset komöödiat „Skangpoomijad“ Andrus Vaariku lavastuses ootame vaatama nii täiskasvanud kui kooliealisi vaatajaid. Just noorematele kooliealistele mõeldes alustame alates veebruarist ka „Skangpoomijate“ päevaste etendustega, esimene neist toimub 28. veebruaril kell 12.00. „Skangpoomijate“ etendustele kehtib 13-eurone soodushind (üli)õpilastele, õpetajatele ja pensionäridele.  

2013/2014 hooajal mängitakse viimaseid kordi viit lavastust: „Kivid sinu taskutes“, „Maailmale nähtamatud pisarad“, „Hecuba pärast“, „Keti lõpp“ ja „Tõde ja õigus. Teine osa“.  "Keti lõpp" viimane etendus toimub 26. veebruaril.