Uudisvoog

Uudised RSS

Uudiskiri: müügile tulevad augusti- ja septembrikuu piletid

25. mai 2018

Linnateatri uue hooaja piletid tulevad müügile 1. juunil kell 11.00.Tutvu augusti- ja septembrikuu mängukavaga.
UUDISKIRI

Linnateatri uue hooaja piletid tulevad müügile 1. juunil kell 11.00.
Tutvu augusti- ja septembrikuu mängukavaga.
 

Teatrihooaja lõpp on kohe-kohe käes, ent lõppu veel ei paista! Linnateatris seisab sel hooajal ees veel tervelt kaks esietendust. Teatrisarja „Sajandi lugu“ järjekorras kümnes lavastus „Miljoni vaade“ esietendub juba homme õhtul Toompeal ning vabaõhulavastuse „Vürst Gabriel ehk Pirita kloostri viimased päevad“ esietenduseni on jäänud 22 päeva.
Suvelavastuste etendusi jagub sel aastal kõikideks suvekuudeks! Uue hooaja alguse teeb veelgi erilisemaks see, et suvelavastusi „Vürst Gabriel ehk Pirita kloostri viimased päevad“ ja „Miljoni vaade“ mängitakse sel aastal ka augustis!
 
Uuest hooajast muutuvad Tallinna Linnateatri piletihinnad.
Alates augustikuu etendustest kehtib Tallinna Linnateatri piletitele kõigis müügikanalites uus hind 25 eurot, millele lisandub sooduspileti võimalus (üli)õpilastele, õpetajatele ja pensionäridele. Sooduspileti hind on 18 eurot.
Kuidas valmib vabaõhulavastus
"Vürst Gabriel ehk Pirita kloostri viimased päevad"?
Vaata lähemalt videost! 

UUEL HOOAJAL LINNATEATRIS
Uus Hobuveski kontserdisari!
Teatrikontsert.
Ardo Ran Varres Film Music Band


Uus hooaeg toob Tallinna Linnateatrisse uued helid. Käivitame sügisel värske kontserdisarja Hobuveskis, kus astuvad üles muusikud, kes on tuntud oma teatri- ja filmimaailmale loodud heliteostega. Esimene kontsert toimub juba 12. septembril algusega kell  19.00. Esinejaks on Ardo Ran Varres Film Music Band koosseisus Jorma Toots (klahvpillid), Andre Maaker (kitarrid), Ahto Abner (löökpillid) ja Ardo Ran Varres ise. Erikülalisena liitub bändiga imeline Liisi Koikson! Piletid on müügil alates 1. juunist.
 

Tallinna Linnateater 2018