Uudisvoog

Uudised RSS

Unenäolised suveööd tõstavad pead!

25. mai 2017
Tegus teatrihooaeg hakkab Laial tänaval vaikselt läbi saama. Teater kui selline ei kao aga kuskile ning vanker sõidab täiel kiirusel edasi: suvelavastuse telk on taas üles ehitatud ning Lavaaugu poolt kostub juba esimeste proovide helisid. „Suveöö unenäo“ 16 viimast etendust on mai- ja juunikuus teie ees!

1. juunil kell 11.00 tulevad müügile Linnateatri 53. hooaja esimesed piletid. Tänasest on Linnateatri kodulehel avalik augusti mängukava – viska pilk peale SIIN!

2. juunil peame teatrimajas juba järjekorras viiendat Heade asjade laata! Seekord oleme end pühendanud rohelisele mõtteviisile ja keskkonnasõbralikkusele – esindatud on palju taaskasutusega tegelevad käsitöölised, ühtlasi kauplevad oma riiete ning muude heade ja veel paremate asjadega ka Linnateatri töötajad! Vaata ürituse kohta lähemalt SIIT!

Juba selle hooaja lõpus alustatakse põhjalike restaureerimistöödega meie armsas Hobuveskis. Seetõttu on järgmise hooaja esimeses pooles mängupuhkusel lavastused „See hetk“ ning „Hiirtest ja inimestest“. „Köstrit“ saab aga augustis näha hoopis Taevalaval ning üllatus-üllatus: Ugala Teatris!

Augustist naaseb Tallinna Linnateatri repertuaari Adolf Šapiro lavastus „Tagasitulek isa juurde“. Tagasitulija rollis saab uuest hooajast alates näha Raivo Trassi.

Pane endale kalendrisse kindlasti kirja ka üks oluline kuupäev: 26. augustil toimub Linnateatri hooaja avaüritus! Mis kell, kus ja mis täpsemalt – seda kuuled juba varsti!

Linnateater soovib Sulle algavaks puhkusehooajaks unenäolisi suveöid ning teatrit täis elamusi!

Alati Sinu
Tallinna Linnateater