Uudisvoog

Uudised RSS

UUDISKIRI: Teatrikuu on tulekul!

28. veebruar 2017
Ja ongi kohe märtsikuu käes! Enne veel, kui kevad päriselt talve üle võimust võtab, tuletame meelde, et juba homme, teatrikuu esimesel päeval ehk 1. märtsil kell 11.00 tulevad müügile Linnateatri aprillikuu ning lavastuse „Suveöö unenägu“ viimaste etenduste piletid!

18. märts on Linnateatris taas esietenduse päev – ilmavalgust näeb Soome lavastaja Antti Mikkola kaasaegne uuslavastus „Macbeth”, mille nimiosas astub üles Henrik Kalmet. Kuidas on Soome lavastaja kaasajastanud Shakespeare’i „Macbethi” loo ning mis toimub Euroopa Talisuplejate Liidu tagatubades – seda näeb märtsi teisest poolest alates Linnateatri Põrgulaval.

Aprillis võib aga kõik pilgud suunata taas Väikesesse saali – 22. aprillil esietendub Linnateatris Diana Leesalu ja Kaarel B. Väljamäe ühislooming „Kriipsud uksepiidal“. Teate küll, need kriipsud, mida laste jätkuva kasvu märkimiseks uksepiitadele kritseldatakse. Peaosades astuvad üles vennad Priit ja Märt Pius. See on lugu kasvamisest ja üheskoos suureks saamisest. Miks see suureks saamine alati ei õnnestu?

Kel „Lantimiskunstnikud“ veel nägemata, siis aprillis on selleks eelviimane võimalus – juba mais toimuvad lavastuse päris viimased etendused Salme kultuurikeskuses! Muide, 13. aprillil sõidetakse veel ka viimasele väljasõidule Jõhvi kontserdimajja!

Meie suvehooaeg algab sel aastal õige varakult – Jaanus Rohumaa lavastuse „Suveöö unenägu” selle hooaja esimesed etendused toimuvad juba maikuus! Kui eelmisel suvel jäi Lavaaugu unenäolises suures saalis käimata, siis viimane võimalus lavastust näha avanebki mai- ja juunikuus. Täpsema mängukava leiad siit: http://linnateater.ee/mangukava

NB! Madis Kalmeti uhiuut lavastust „Jäneseurg“ mängitakse 9., 10. ja 11. märtsil Espoo kultuurikeskuses. Niisiis, kel juhtumisi sõbrad-tuttavad Soomes, siis sõidame koju kätte (pileti saad osta SIIT)

Kohtumiseni teatris!

Ikka Sinu Linnateater