Uudisvoog

Uudised RSS

Tallinna Linnateater ootab publiku mälestusi Noorsooteatrist/Linnateatrist

30. juuni 2015
Uuel hooajal oma 50. juubelit tähistav Tallinna Linnateater kutsub publikut üles tähendama oma mälestusi Noorsooteatrist/Linnateatrist.

1965. aastal Noorsooteatrina asutatud teater on läbi 50 aasta nautinud lähedast suhet oma publikuga. Tänaseks päevaks on meie lojaalne publik samavõrra Tallinna Linnateatri identiteedi osa kui märksõnad „Nüganen“, „tugev näitlejaansambel“ ja „intiimne atmosfäär“. Eesootaval juubelihooajal on sestap paslik vaadata-kuulata ka selle olulise osa peegeldust, mälestusi ning mõtteid. Oodatud on kõik mälestused läbi viie aastakümne, mis seotud nii näitlejate kui teiste teatritöötajate, lavastuste kui teatrimajaga. Mälestusi võib kirja panna nii elektrooniliselt kui käsitsi, oodatud on ka fotod.

Tänutäheks oma mälestuste jagamise eest loosib Tallinna Linnateater välja kutseid juubelihooaja kolmele kevadisele esietendusele, aga ka teatriga seotud raamatuid ning CD-plaate. Valitud mälestused tulevad aga Linnateatri näitlejate poolt esitamisele 2016. aasta alguses Teatrisõprade klubi juubeliürituste sarja eriüritusel.

Publiku mälestusi oodatakse kas e-kirja aadressile publik@linnateater.ee või posti teel aadressile Tallinna Linnateater, Lai 23, 10133 Tallinn, märksõnaga „Publiku mälestused“, hiljemalt 1. detsembriks 2015.