Uudisvoog

Uudised RSS

Sünnipäevakuu eripakkumine

1. veebruar 2019
Veebruar on Linnateatri sünnipäevakuu. Sel puhul teeme kingituse oma kõikidele sõpradele ning pakume võimalust soetada Linnateatri trükiseid, CD-plaate ja kotte ülisõbralike hindadega! Soodushindadega tooteid saab osta Linnateatri valvelauast.

Raamat "Elmo Nüganen. Esimene vaatus"

Raamatu kaante vahel on isiklikud ja emotsionaalsed mõtisklused-meenutused Nüganeni kaasteelistelt: sõpradelt, mõttekaaslastelt, õpetajatelt, õpilastelt. Kolmes varem avaldatud intervjuus võtab sõna ka Nüganen ise. Ilma ajaloolisele ülevaatele või suurele üldistusele pretendeerimata ongi see muljete- ja mälestusterohke teatri-, mitte aga elulooraamat.
SOODUSHIND: 5€ (tavahind 10€)


Hele Kõrve “Eluhõiked” CD-plaat

„Eluhõiked“ on Hele Kõrve ammuoodatud sooloplaat. Laulud on kirjutanud Maian Kärmas – mõned lood olid valmis juba varem, mõned on kirjutatud spetsiaalselt Hele jaoks. Üks laul on ka Veiko Tubina sulest. Arranžeeringute autoriks on Rasmus Puur.
SOODUSHIND: 5€ (tavahind 10€)


Raamat "Peer Gynt"

Henrik Ibseni värssdraama "Peer Gynt" Paul-Eerik Rummo poolt tõlgitud uus eestindus. Lisaks uhiuuele tõlkele loodi teosele ka värske kujundus ja illustratsioonid, mille autoriks on Asko Künnap. Raamat valiti 2017. aastal kauneimate raamatute hulka. Žürii sõnul saab esile tuua “Peer Gynti” huvitavaid illustratsioone, head kompositsiooni ja üldist koloriiti, mis kõik rõhutab raamatu sisu. Ühelt poolt õhuline, aga samas karske ja sünge.
SOODUSHIND: 15€ (tavahind 20€) 


Raamat “Intervjuu teatrikunstnikuga. Kustav-Agu Püüman”

Raamat „Intervjuu teatrikunstnikuga. Kustav-Agu Püüman“ keskendub juubilarist teatrikunstniku elutöö erinevate tahkude avamisele. Raamat sisaldab Kustav-Agu Püümani lava- ja kostüümikavandeid ja visandeid, samuti ka erinevate varieteekostüümide jooniseid, ühtekokku leiab raamatust üle tuhande illustratsiooni.
SOODUSHIND: 20€ (tavahind 30€)


Veiko Tubin “Muusikat Tallinna Linnateatri lavastustele” CD-plaat

„Muusikat Tallinna Linnateatri lavastustele“ annab võimaluse taaselustada olnud teatriõhtut – seda just erinevates Linnateatri lavastuses kõlanud muusika abil.

SOODUSHIND: 5€ (tavahind 10€)


Raamat "Olla!"

Kogumiku alapealkiri on "50 mälestust ja mälestuste mälestust". Raamatu koostaja, teatriuurija Pille-Riin Purje, on kogunud raamatusse lood ligemale sajast Noorsoo- ja Linnateatris tehtud lavastusest. Kokku on poole sajandi jooksul lavale jõudnud aga üle 400 nimetuse.SOODUSHIND: 5€ (tavahind 10€)


Olav Ehala “Thijl Ulenspiegel ja teisi laule” CD-plaat

Tallinna Linnateatri näitlejate ja Tallinna Kammerorkestri esituses kõlavad Olav Ehala teatriloomingu tippheliteosed.
SOODUSHIND: 5€ (tavahind 10€)