Uudisvoog

Uudised RSS

Piletimüük augustis ja septembris

12. august 2015
13. augustil avame teatri juubelihooaja suure avakontserdiga „Linnateater 50: kutse sünnipäevale“. Pidupäeval tulevad müügile ka piletid 16. septembril Taevalaval esietenduvale Adolf Šapiro lavastusele „Tagasitulek isa juurde“ ning EMTA lavakunstikooli 27. lennu bakalaureuselavastuse „Segane seltskond“ etendustele 13., 14. ja 15. oktoobril Salme Kultuurikeskuses. Samuti saab osta pileteid Hele Kõrve sooloplaadi „Eluhõiked“ esitluskontsertidele, mis toimuvad 20. ja 21. oktoobril Salme Kultuurikeskuses.

Kõigi nende vahel, kes ostavad 13. augustil pileteid Linnateatri kassast, toimub piletiloos – kokku on loosis juubelihõnguline 50 priipääset Hele Kõrve plaadiesituskontserdile või lavastusele „Segane seltskond“. Lisaks loositakse piletiostjate vahel ka Linnateatri CD-plaate ja raamatuid.

1. septembril tulevad müügile teiste oktoobrikuiste etenduste piletid. Mängukavas on lavastusi kõigis saalides: „Armastus ja raha“, „Hiirtest ja inimestest“ ning kohtumisõhtu „Kontakt“ Hobuveskis, „Kes kardab Virginia Woolfi?“ Kammersaalis, „Aeg ja perekond Conway“, „Kolm vihmast päeva“, „Aju jaht“ ning „Neli aastaaega“ Väikses saalis, „Tagasitulek isa juurde“ (uus!), „Melujanu“, „Surnud hinged“ ja „Harakale haigus ...“ Taevalaval ning „Igatsus,“ „Sügise unenägu“, „Kassirabal“ ja „Tõde ja õigus. Teine osa“ Põrgulaval. NB! „Tõde ja õigus. Teine osa“ mängitakse oktoobris viimaseid kordi!

Kolme lavastusega oleme oktoobris ka Salme Kultuurikeskuse suurel laval. Nendeks on värske uuslavastus „Segane seltskond“ Adrian Giurgealt, Piigi/Leesalu hoogne komöödia „Lantimiskunstnikud“ ning Hele Kõrve sooloplaadi „Eluhõiked“ esitluskontserdid.