Uudisvoog

Uudised RSS

UUDISKIRI: November koputab aknale...

25. september 2017
Kas oled kalendrisse vaadates märganud, et juba selle nädala lõpus algab oktoober? Meie teeme igatahes uueks kuuks juba ettevalmistusi ning ootame põnevusega, mida kahel allesjäänud sügiskuul meile veel pakkuda on!

Tänasest on Linnateatri kodulehel avalik novembri mängukava. Tuletame meelde, et novembrikuu piletid tulevad müüki nädala pärast, 2. oktoobril kell 11.00.

Hendrik Toompere jr uhiuue lavastuse, mis kannab nüüdsest pealkirja „Kaks vaest rumeenlast“, proovisaalist kostub alalõpmata suuri naerupahvakaid. Aeg-ajalt tuleb sisse ka mõni melanhoolsem noot, ent eks see ole vist poola dramaturgia eripära. Või kas on? Igatahes, millega täpsemalt tegu, saame teada juba 11. novembril!

Tähtsaid sündmuseid on maja täis aga juba enne esietendust. Kahe nädala pärast, täpsemalt 9. oktoobril ootame kõiki Linnateatri Panso saali uue fotonäituse avamisele. Näitamisele tulevad Gunnar Vaidla fotod 1971. aastal esietendunud Adolf Shapiro lavastusest „Kirsiaed“, ühtlasi on esindatud ka originaalkostüümikavandid. Nostalgiline näitus avatakse kell 17.00, oodatud kõik huvilised!

„Köster“ traavib jätkuvalt mööda Eestimaa väiksemaid kultuuri- ja huvikeskuseid. Järgmisena kohtume publikuga juba Viimsis, Märjamaal, Keilas ja Kosel! Täpsemaid kuupäevi vaata SIIT!

Septembri alguses edukalt Draama festivali programmis etendunud „Köstrile“ saab Tartus peatselt näha ka teist Linnateatri lavastust! Hendrik Toompere lavastuse „Surnud hinged“ etendused toimuvad 20. ja 21. novembril Vanemuise teatri väikeses majas.

Novembris aga mängitakse viimaseid kordi Mladen Kiselovi lavastust „Amy seisukoht“. Kel veel see suurepärane lavastus nägemata, soovitame piletiostuga kiirustada!

Lisaks eelnevale esitleme novembris ka üht uhiuut raamatut. Kas arvate ehk ära, millise maailmakuulsa näitemängu esmatrükist möödub 14. novembril 150 aastat? Natuke veel kannatust, varsti kergitame saladuseloori...


Uute teatrikohtumisteni!
Sinu Linnateater