Uudisvoog

Uudised RSS

UUDISKIRI: Müügile tulevad novembrikuu ja festivali "Talveöö unenägu" piletid

30. september 2016
Hea teatrisõber!

1. oktoobril on rahvusvaheline muusikapäev. 1. oktoobril on ka Linnateatri novembrikuu piletite müügipäev. Ning 1. oktoobril tulevad müügile ka teatrifestivali „Talveöö unenägu 2016“ piletid!

Terasemad Linnateatri kodulehe ja Facebooki jälgijad on ehk ka tähele pannud, et „Talveöö unenäo“ ajakava ripub juba mõnda aega avalikult üleval. Alapealkirja „Plaan B“ all jõuavad lavale neli välislavastust Lätist, Leedust, Venemaalt ja Lõuna-Aafrika Vabariigist. Kõiki selleaastase festivali programmi valitud lavastusi ühendab üks oluline joon: empaatia, võime panna end teise inimese olukorda. Festivali kuraator on Paavo Piik.
Vaata täpsemalt lavastuste kohta ning tutvu ajakavaga: http://festival.linnateater.ee

Tänaseks on sel hooajal esietendunud juba kaks uut lavastust. Sellest hoolimata mahub sellesse aastaringi siiski ka veel kolmas esietendus.

29. oktoobril jõuab Taevalavale Diana Leesalu uuslavastus „Inimesed, kohad ja asjad“, autoriks Duncan Macmillan. Sõltuvuse küüsi sattunud noor näitlejanna peab silmitsi seisma iseenda ning end ümbritseva maailmaga. Kuidas endale oma probleeme tunnistada ning kaasaaegses ühiskonnas hakkama saada? Lavale astub suur trupp: Evelin Võigemast, Piret Kalda, Andres Raag, Argo Aadli, Indrek Ojari, Kaspar Velberg või Tõnn Lamp, Henrik Kalmet, Maiken Schmidt, Priit Pius ja lisaks ka Tallinna Tantsuakadeemia tantsijad.

Kohtume teatris!
Sinu Linnateater