Uudisvoog

Uudised RSS

Alustab „Kontakt“ – kohtumised Tallinna Linnateatri näitlejatega

20. oktoober 2014
22. oktoobril kell 19 lüüakse Hobuveskis lahti uus ühekordsete sündmuste sari „Kontakt“, kus kord kuus kolmapäeviti saab publik lähemalt tuttavaks kahe Tallinna Linnateatri näitlejaga. Koostöös Eesti Rahvusringhäälinguga salvestatakse kõik kohtumisõhtudning need jõuavad telesaatena ka ETV ekraanile juba sama nädala reedel peale Aktuaalset Kaamerat. 

 Mis on kõige ohtlikum hetk, mis laval on olnud? Kes kardab Virginia Woolfi? Kas kunstiinimesed peaksid jääma oma liistude juurde? „Kontaktil“ otsitakse vastuseid neile ja väga paljudele teistele küsimustele. Lisaks jutuajamistele elustuvad endised või tulevased rollid, kõlab piinlik ja vabastav naer või sünnib midagi, mida varem pole juhtunud.  

Igal sündmusel on kaks õhtujuhti ning fookuses kaks näitlejat. Esimesel korral, 22. oktoobril haaravad õhtujuhtimise enda kätte Henrik Kalmet ja Veiko Tubin, külalisteks on aga Hele Kõrve ja Evelin Võigemast. 19. novembri külalisteks on Karl-Andreas Kalmet ja Priit Pius.  Saated on eetris vastavalt 24. oktoobril ja 21. novembril. 

„Kontakti“ sari avab Tallinna Linnateatri viiekümnenda sünnipäeva tähistamise, mis kulmineerub 13. veebruaril 2016 teatri juubeliga. „Kontakti“ korraldavad  Veiko Tubin, Paavo Piik ja Henrik Kalmet.   

Ka publikul on võimalik esitada oma küsimused näitlejaile, saates need e-posti aadressil publik@linnateater.ee. Küsimusi Hele Kõrvele ja Evelin Võigemastile on võimalik esitada kuni 22. oktoobri kella 15.00-ni. 

Iga sündmuse piletid tulevad müüki sama kuu alguses Piletilevis ja Linnateatri kassas. Nii jõuavad 22. oktoobri sündmuse piletid müügile 1. oktoobril, novembrikuu kohtumisõhtu piletid 1. novembril jne.     

"Kontakti" ametlik meediapartner on Eesti Rahvusringhääling.