Uudisvoog

Uudised RSS

2. märtsil tulevad müügile aprilli etenduste ja suvelavastuse "Pál-tänava poisid" piletid

27. veebruar 2015
Saabumas on viimane suvi, mil Lavaauk mattub kapten Mart Kolditsa juhtimisel Pál-tän...või tähendab... Laia tänava poiste testosterooni-laviini alla. Tallinna Linnateatri noorem meesvägi mürgeldab “Pál-tänava poistes”  juunis veel kümnel viimasel etendusel! 

Ferenc Molnári jutustuse ainetel sündinud lavastus on mõeldud noortele ja vanadele. NB! Sooduspilet (üli)õpilastele, õpetajatele ja pensionäridele! Piletid.

Aprilli mängukavast leiab ka 7. märtsil Põrgulaval esietenduva norra näitekirjaniku Jon Fosse „Sügise unenäo“, mis lakoonilises ja poeetilises, kuid elulähedases laadis jutustab sissevaate ühe mehe ellu. Lavastaja Madis Kalmet, mängivad Elisabet Reinsalu, Epp Eespäev, Aleksander Eelmaa, Piret Kalda ja üle pika aja näitlejana lavale astuv Linnateatri peanäitejuht Elmo Nüganen. Vaata lähemalt.

18. aprillil esietendub Taevalaval Paavo Piigi ja Maiken Schmidti „Melujanu“, mis, kasutades väljendusvahendina liikumist, kõneleb kolmekümneste põlvkonna küsimusest - mis juhtub, kui kunagised noored vihased mehed ja naised saavad kokku ja avastavad, et nende suured sõnad on vahepeal muutunud pisikesteks rähkeldusteks ja maailmavaade torukujuliseks? Muusika: Vaiko Eplik. Vaata lähemalt.

Aprillikuu mängukava.

Piletid tulevad müügile Tallinna Linnateatri kassas ja Piletilevis.