Uudisvoog

Uudised RSS

2. mail tulevad müüki suvelavastuse lisapiletid. Juunis jätkub ka teatri sisehooaeg

2. mai 2014
2. mail tulevad müügile Tallinna Linnateatri juunikuu etenduste piletid. Juunis jätkub teatri sisehooaeg ning mängitakse sel kevadel esietendunud uusi lavastusi Elmo Nüganenilt, Sander Pukilt ja Diana Leesalult. Kõigi suvelavastuse „Pál-tänava poisid“ huviliste rõõmuks on Linnateatril teatada hea uudis: tänasest tuleb suvelavastuse etendustele müüki lisapileteid.  

Eelmisel suvel esietendunud Mart Kolditsa testosteroonse ja humoorika „Pál-tänava poisid“ (Ferenc Molnári jutustuse ainetel) võtsid soojalt vastu nii noored kui vanad teatrivaatajad, teatrikolleegidest rääkimata. Piletimüük selle suve 12 etendusele algas juba veebruaris ning teatriõhtud Lavaaugus leidsid oma publiku kiiresti. Et huvi Linnateatri noorema meesväe mängitud suvelavastuse vastu on olnud aga jätkuvalt suur, leiti publikutribüünide täiendamisega võimalus luua kõikidele etendustele ka lisakohad. NB! Suvelavastuse etendustele kehtib sooduspilet (üli)õpilastele, õpetajatele ja pensionäridele!

Linnateatri selle hooaja kõige viimane esietendus on William Boydi Tšehhovi-aineline „Igatsus“ Elmo Nüganenilt. 24. mail Põrgulaval esietenduva lavastuse kunstnik on Vladimir Anšon, kostüümikunstnik Reet Aus ja valguskunstnik Gleb Filštinski. Mängivad Peeter Tammearu (Kuressaare Linnateater), Epp Eespäev, Maiken Schmidt või Liis Lass, Anne Reemann, Rain Simmul, Kristjan Üksküla, Andrus Vaarik, Kalju Orro, Elisabet Reinsalu, Helene Vannari ja Anu Lamp. Juunis mängitakse „Igatsust“ veel 10 korral. NB! Kaks etendust toimub ka päevasel ajal: laupäevadel, 7. ja 28. juunil algab „Igatsus“ kell 15.00.

Juunis mängitakse kuuel korral ka Hobuveskis äsja esietendunud Dennis Kelly „Armastust ja raha“ külalislavastaja Sander Pukilt. Kahel korral käivitub Väikses saalis Anthony Horowitzi humoorikas psühhothriller „Aju jaht“ lavastaja Diana Leesalult.

Tallinna Linnateatri piletid on müügil Piletilevi võrgustikus ja Linnateatri kassas (Lai 21).