Uudisvoog

Uudised RSS

1. detsembril tulevad müüki nii jaanuari- kui veebruarikuu etenduste piletid

24. november 2014
Jõulukuu puhul on meil hea meel teatada, et 1. detsembril kell 11 tuleb müüki tavapärasest rohkem Tallinna Linnateatri etenduste pileteid – nimelt avame korraga nii jaanuari- kui veebruarikuu repertuaari pääsmete müügi. Lisaks sellele on jätkuvalt võimalik soetada pileteid kord kahe aasta jooksul toimuvale teatrisündmusele, festivalile Talveöö unenägu, mis sel aastal on kureeritud Linnateatri dramaturg-lavastaja Paavo Piigi poolt ja kannab alapealkirja „Tõsised mängud".

Lisaks erinevates Linnateatri saalides mängitavale püsirepertuaarile on põhjust samme seada ka Salme Kultuurikeskusesse, kus mängime igikestvatel, särisevatel suhteteemadel lavastusi nii klassikavaramust kui kaasaegsest näitekirjandusest. Antoša Tšehhonté „Maailmale nähtamatud pisarad“ Elmo Nüganenilt etendub Salme Kultuurikeskuses 9. ja 10. jaanuaril ning  26. ja 27. veebruaril kell 19, Paavo Piigi ja Diana Leesalu „Lantimiskunstnikud“ aga 14.,15. ja 16. jaanuaril kell 19.

Jaanuari lõpp toob uuslavastuse: 31. jaanuaril esietendub Otfried Preussleri „Krabat“ Diana Leesalult. Teos saladuslikus veskis nõidust õppivatest veskipoistest ilmselt laiemat tutvustamist ei vaja, küll aga on meil hea teada anda, et „Krabatiks“ on lavastaja Diana Leesalu kokku toonud loomingulise meeskonna, mis koosneb Linnateatri nooremast meesväest ühes vanameister Andrus Vaariku ja Maiken Schmidtiga,  kunstnik Jaagup Roometist, helilooja Ardo Ran Varresest, valguskujundaja Emil Kallasest, koreograaf Maiken Schmidtist, videotiimist NULLpiksel ning mustkunstnik Meelis Kubost. „Krabat“ on mõeldud nii täiskasvanutele, kes armastavad maagiat, seiklusi ja muinasjutte, kui ka noorematele vaatajatele. Süngete elementide tõttu ei ole lavastus eelkooliealistele siiski soovitatav.

NB! Jaanuari alguses tavapärast piletimüügipäeva ei toimu! Märtsikuu etenduste piletid tulevad müügile Linnateatri kassas ja Piletilevis 2. veebruaril kell 11.