Uku Uusberg
peanäitejuht
Mihkel Kübar
direktor
Margit Vremmert
finantsjuht
Katrin Eerme
büroojuht
Diana Leesalu
lavastaja
Markus H. Ilves
Riina Roose
muusikajuht
Marie Anett Heinsalu
trupijuht
Triin Sinissaar
dramaturg
Helen Kask
kirjandustoimetaja
Allan Noormets
näitleja
Alo Kõrve
Andero Ermel
Andres Raag
Anne Reemann
Anu Lamp
Argo Aadli
Egon Nuter
Elisabet Reinsalu
Epp Eespäev
Evelin Võigemast
Hele Kõrve
Indrek Ojari
Indrek Sammul
Jan Ehrenberg
Kaspar Velberg
Kristiin Räägel
Külli Teetamm
Liis Remmel
Maiken Pius
Maris Nõlvak
Mart Toome
Mikk Jürjens
Märt Pius
Piret Kalda
Priit Pius
Rain Simmul
Sandra Uusberg
Simo Andre Kadastu
Tõnn Lamp
Ursula Ratasepp
Mart Saar
lavastusjuht
Marti Tärn
etendusteenistuse juht
Pärtel Tall
dekoratsiooniala juht
Airi Look
butafoor-dekoraator
Grete Saluste
Roman Kuznetsov
lukksepp-dekoraator
Rene Vernik
puusepp-dekoraator
Sven-Tõnis Puskar
tisler-dekoraator
Moonika Lausvee
kostüümiala juht
Airiin Saar
rätsep
Evi Lidenburg
Jaana Leib
Tiina Uibo
Deevy Pukk
kostüümilaenutaja-laohoidja
Anneli Kõrvel
riietaja
Õnne Meronen
Maris Mihašova
Külli Pavelson
Eha Vetevoog
pesupesija-triikija
Johanna Liiv
etenduse juht - rekvisiitor
Loreta Janson
Kristiina Jalasto
etenduse juht
Ingrid Noodla
Anna Brit Vetsa
Anu Konze
vanemgrimeerija
Annifrid Muda
grimeerija
Enda Karimõisa
Heldi Aun-Trepp
Marika Paesalu
Karl Erik Laas
vanemhelitehnik
Aleksandra Koel-Tsupsman
helitehnik
Rudolf Paul Korp
Arbo Maran
Indrek Tiisel
Lauri Urb
videotehnik
Ando Tammsaar
pealavameister
Ilmar Aru
lavameister
Taavet Borovkov
Rein Jurna
Jaak Kaljurand
lavameister
Jaan Kaljurand
Jarko Rahnel
Jasper Roost
Ingvar Uski
Terje Kessel-Otsa
vanemrekvisiitor
Margus Mänd
rekvisiitor
Liisa Tetsmann
Teele-Liis Tiidor
rekvisiitor ja publikuteenindaja
Emil Kallas
vanemvalgustaja
Fredi Karu
valgustaja
Chris Kirsimäe
Jürgen Jaam
Margus Sepman
Neeme Jõe
Ann Mäekivi
kommunikatsiooni- ja turundusjuht
Kristin Saar
müügijuht
Katre Rohumaa
kujundaja
Siim Vahur
fotograaf-operaator
Nelly Loginov
kassapidaja
Juta Rauam
Ly Mälter
teenindusjuht
Juta Olesk
saaliadministraator
Tiia Pariis
Anneli Meister
piletöör
Katri Lehtlaan
Ronja Aigro
publikuteenindaja
Elisa Freiberg
Lotta Lizbeth Hirv
Marii Kivirand
Greete Kõrvel
Elle Lepp
publikuteenindaja
Kerli Malleus
Martin Otto Mälter
Ann Mäeots
Maire Noodla
Karolin Palu
Liina Peetre
Meeri-Ann Ostrov
Rain Raabel
haldusjuht
Margot Böttcher
maja perenaine
Endla Pärtin
koristaja
Inna Gavrilova
Ly Kustavus
Sirje-Linda Halman
Tatjana Knjazeva
Ülle Karbe
Märt Keerutaja
autojuht
Ivar Rosin
autojuht-varustaja
Tõnu Aguraiuja
vanemtöömees
Evald Piirisild
töömees
Vladimir Borunov
majahoidja
Muudatused aprilli ja mai mängukavas