Uudisvoog

Uudised RSS

Tallinna Linnateatri piletid - mõned nõuanded

29. aprill 2013
Enamus teatrisõpru teab, et pileteid Tallinna Linnateatri etendustele saab soetada teatri kassast ja Piletilevist ning reeglina ilmuvad iga kuu esimesel päeval müüki järgmise kuu etenduste piletid. Suur osa piletiostjatest teab ka seda, et enamus nendest piletitest müüakse ära juba esimesel müügitunnil. Sageli on aga siiski võimalik pileteid osta ka pärast  kuu alguses toimuvat müügipäeva, näiteks väljaostmata broneeringute arvelt. Et iga teatripilet leiaks teatrisõbra ja iga teatrisõber saaks omale soovitud pileti, kogusime kokku mõned kasulikud näpunäited. 

1. Jälgi teatri kodulehte.
Tallinna Linnateatri kodulehel (www.linnateater.ee) on alati värske info hetkel müüdavate piletite kohta. Selleks oleme kodulehe avaküljele lisanud rubriigi „Viimased piletid“.  Kui mõni broneering tühistatakse või etendusele tekib lisapileteid, kajastatakse see info ka seal.

2. Liitu Tallinna Linnateatri lehega Facebookis (www.facebook.ee/linnateater).
Kui vabaneb mõni pilet sama päeva etendusele ja keegi seda veel lõunaks ära ostnud pole, postitame info selle kohta oma Facebooki lehele. Nii on tee teatrisõpradeni leidnud juba kümned piletid.

3. Helista kassasse või müügijuhile.
Kes ei armasta kasutada internetti, saab alati küsida piletite kohta telefoni teel, helistades Tallinna Linnateatri kassasse tel 665 0800 või teatri müügijuhile tel 665 0888. Kõiki müügilolevaid pileteid on võimalik telefoni teel ka broneerida.

4. Küsi lisa- ja trepikohti.
Need kohad on küll pisut ebamugavamad kui tavakohad, kuid võivad olla heaks alternatiiviks pikale piletite ootejärjekorrale. Lisakohad on soodsama hinnaga kui tavakohad. Pileteid lisakohtadele müüb ainult teatri kassa. Lisakohta ostes tuleb siiski arvestada, et see on reeglina piiratud nähtavusega koht tavareas või hea nähtavusega kohta sätitud tagasihoidlik klapptool. Tugevama seljaga ja vastupidavamatel teatrifännidel on tihti võimalik osta ka trepikoht – see ei ole tool trepil, vaid hoopis padi, mis trepil istumise mugavamaks muudab. Lisakohad ei sobi kahtlemata kõikidele, kuid mõne teatrisõbra jaoks võivad need olla heaks lahenduseks.

5. Vormista grupitellimuse eelbroneering.
Selleks kogu kokku 10 sõpra või kolleegi, kel soov koos teatrisse tulla – 11 inimest on juba grupp ning grupi saab lisada eelbroneeringute järjekorda. Tõsi, Linnateatri populaarsemate lavastuste puhul võib järjekord olla pikk, kuid nii vähendad siiski igakuist piletisaba-stressi.  Grupibroneeringu järjekorras ootajatega võtab teater ise ühendust kui soovitud piletite müümiseks võimalus tekib! Grupitellimuse eelbroneeringuid saab vormistada teatri müügijuhi kaudu, helistades telefonil 665 0888.  

Ajaleht Tallinna Linnateatri kevad 2013