Uudisvoog

Uudised RSS

UUDISKIRI: Aprillis algab mai!

31. märts 2017
Loodame, et täna öösel maha sadanud lumekiht on homseks ära sulanud ning tegemist on päev varem kohale hiilinud aprillinaljaga, sest juba homme, 1. aprillil kell 11.00 tulevad müügile viimase kevadkuu piletid!

Priit ja Märt Pius. Foto: Siim Vahur

Sel hooajal on oodata veel tervelt ühte esietendust! Diana Leesalu ja Kaarel B. Väljamäe on ühendanud käed juba teist korda – üheskoos kasvamise lugu „Kriipsud uksepiidal“ esietendub juba 22. aprillil Väikeses saalis! Peaosades astuvad üles Märt ja Priit Pius, kes on proovisaalis juba mõnda aega (kaksik)vennalikult aega veetnud. Vaid paar nädalat ongi veel jäänud ning uuslavastus on teie ees!

Maikuus aga sulgeb meie Hobuveski mõneks ajaks uksed, et saada uueks hooajaks värske ning kaunis ilme. Meie aga sellest ei heitu, otse risti vastupidi: otsustasime hoopis tuuritama minna! Andrus Kivirähki „Köster“ sõidab mais mööda Eestimaad ning jõuab ka kõige kaugematesse kohtadesse! „Köstri” väljasõiduetendused toimuvad 9. ja 10. mail Pärnu Endla Küünis, 11. mail Keila kultuurikeskuses, 12. mail Aruküla rahvamajas, 17. mail Põlva kultuuri- ja huvikeskuses ning 18. mail Võru kultuurimajas Kannel. Mis veelgi olulisem: piletid on JUBA müügil!

Lisaks „Köstrile“ võib väljaspool Tallinna kohata veel kahte lavastust: 13. aprillil toimub Jõhvi kontserdimajas „Lantimiskunstnike“ viimane väljasõiduetendus. 23. ja 24. mail aga mängime lavastust „Aeg ja perekond Conway“ hoopis Rakvere Teatris! Saal on suurem, kohti rohkem – pileteid jagub samuti rohkem!

Kui veel eile oli tunne, et suveöised unenäod on peagi ukse ees, siis täna Lavaaugu poole kiigates võib tunduda, et suve ei paista veel kuskilt. Tegelikult on aga jäänud alla kahe kuu suvehooaja alguseni! Veel on järel pileteid „Suveöö unenäo“ viimastele etendustele. Seekord stardime juba maikuu lõpus, kaugel see ikka enam on!

Maikuus toimuvad ka viimased lavastuste „Melujanu“, „Teisest silmapilgust“ ja „Lantimiskunstnikud“ etendused, et uued lavastused saaksid võidukalt peale tulla!

Kohtume teatris!
Sinu Linnateater