Foorum

Tagasi foorumi teemade juurde

Skangpoomijad

Ken Campbell / Andrus Vaarik. Esietendus 29. novembril 2013 Taevalaval. 
 • Piia 30.03.2014, 07:25

  Linnateatris saab mõnusalt naerda! Näidendi tekst on ju kohati tobe, eriti need uued sõnad, aga kõik mängivad nii toredalt! Indrek Ojari tants- viimase peal! Aitäh nii laheda lõpu eest!

 • Katrin 25.08.2014, 15:02

  Tere! Kas see lavastus ("Skangpoomijad") on juba mängukavast maas (25.08.2014 seisuga ei paista enam "Praegu repertuaaris" olevate lavastuste nimekirjas)? Ja üks palve on veel - palun ärge kaotage Linnateatri kodulehelt ära infot reperturaarist maha läinud lavastuste kohta! Vanal kodulehel oli kõik alles.. tunnen sellest siiani puudust! Milleks selle info kustutamine hea on?

 • Ruudu Raudsepp 05.09.2014, 11:43

  Tere, Katrin, "Skangpoomijad" ei ole enam tõepoolest mängukavas ja seda mitmetel, nii repertuaari planeerimise kui trupiga seotud põhjustel (üks "Skangpoomijate" trupi näitlejanna jääb alates sellest hooajast vanemapuhkusele). Loodetavasti leiate meie repertuaarist muud huvipakkuvat asemele! Linnateatri vanade lavastuste arhiiv ei ole tegelikult kustutatud, vaid see on korrastamisel. Arhiivi uuele kodulehele üle kandes avastasime nimelt, et lavastuste info vajab põhjalikku ülevaatamist ja korrastamist.

 • Katrin 17.09.2014, 08:48

  Aitäh vastuse eest! Siiski teeksin ettepaneku, et läheneksite selle arhiivi korrastamisele samm-sammult. Alustades näiteks nendest mängukavast maha läinud lavastustest, mille info oli juba uuel kodulehel olemas. Ja siis hooaja kaupa tagasi liikudes. Vaatajad oleksid tänulikud!

Lisa kommentaar
Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud Fields marked with an asterisk are required

Email again:
Tagasi foorumi teemade juurde