Foorum

Tagasi foorumi teemade juurde

Amy seisukoht

David Hare / Mladen Kiselov. Esietendus 29. oktoobril 2011
  • Regina 16.11.2012, 18:36

    Väga tihe ja nauditav etendus. Lihtsalt suurepärane näitlejatöö Anu Lambilt, Helene Vannari väikesed, täpsed ja vaimukad repliigid....Etendus oli väga emotsionaalne, mõtlemapanev ja kaasahaarav. Etenduse lõppedes oleksin tahtnud hüüda BRAAVO ja püsti tõusta. Aga tagasihoidliku eestlasena ma seda loomulikult ei teinud, Kahjuks! Liigutav oli ka mälestushetk lavastaja Mladen Kiselovi mälestuseks. Aitäh kogu trupile!

  • Kirsti 13.12.2013, 11:42

    Milline tükk! Milline lavastus ja millised kaks vapustavat osatäitjat - Lamp oma grandioossuses ja Vannari oma pisikeses, kuid üdini täis koomika rollist! Mina nägin etendust eile (12.12.13) ja see, mida Anu Lamp laval tegi, oli ülim. Meister on vähe öeldud, äkki sobib proffessor? Milline tehnika ja sõna valdamine. Sellist naisnäitlejat Eesti teatris ei olegi enam. Avastasin, et Lamp on ainus selle põlvkonna naisnäitleja, kes vapustab. Esmena ta liigutas, iga tema enda liigutus ja sõna oli niivõrd täis elu, et oli valus, valus, valus... Pani hinge kinni hoidma. Kurvastas aga teiste näitlejate ebaühtlane tase.

  • Kai 22.12.2014, 13:30

    Õnnestus ka oodatud lavastusele lõpuks pilet saada! Minu arvamuse kohaselt on Linnateatril alati kvaliteetetendused. Loomulikult olime vaimustuses A. Lambist, H. Vannarist ja H. Kõrest. Aga.... see õnnetu väimees! Häält ei ole, räägiks nagu patja.Selle juures tihe ja kiire tekst. Pingutad mis sa pingutad,osa jäi arusaamatuks (millest oli väga kahju).Pelgalt kehakeelest jääb ju sõnalavastuse juures väheseks. Arutasime kogu seltskonnaga (teatri "ühiskülastus") ja teadjamad on sama näitleja puhul sama täheldanud ka teistes lavastustes. Nüüd nagu oleks inetu rünnak näitlejale aga samas tuled ju ikkagi elamust saama. Milline võiks olla lähendus? Oleme nõutud!

Lisa kommentaar
Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud Fields marked with an asterisk are required

Email again:
Tagasi foorumi teemade juurde