Teatrifestival "Talveöö unenägu" 

Festivali "Talveöö unenägu" 2012 kodulehekülje kõige värskema infoga  leiab siit: http://festival.linnateater.ee/


Liitu festivaliga Facebookis: http://www.facebook.com/FestivalTalveooUnenagu

Piletid

Piletid on müügis nii Piletilevis kui Linnateatri kassas (Lai 21). 

11. detsembrist on võimalik osta festivalietenduste pileteid Peruu trupi Yuyachkani lavastuse „Viimane proov“ ning Tšiili trupi La Re-Sentida „Tahame luua näitemängu, mis muudaks maailma“ etendustele 19., 20. ja 21. detsembril soodushinnaga 9 €.

Sooduspileteid müüb ja broneerib Tallinna Linnateatri kassa telefonidel  66 50 800;  66 50 888 või e-posti teel t.sillaste@linnateater.ee. Ülejäänud etendused on endiselt müügis tavahinnaga. 

Piletihinnad: 
Linnateatri kassast ostes 17.50 eurot, 
Piletilevi piletiautomaatidest ja e-poest ostes 18.80 eurot, 
Piletilevi müügipunktidest ostes 19.40 eurot.  

Festivalietenduste ja kõrvalprogrammi ajakava


Esmaspäev, 17. detsember 

10.00-13.00 Yuyachkani (Peruu) õpituba „Mälu: kohalolek ja esitus“, Kanuti Gildi SAAL, Pikk 20
18.00 Klubiõhtu: reisimuljeid Boliiviast, Peruust ja Argentiinast jagavad Karol Kuntsel ja Ott Aardam, Festivali klubi, Tallinna Linnateater, Lai 23
20.00 Film „Un lugar en el mundo“ (“Koht maailmas”, R: Adolfo Aristarain, Argentiina 1992), kino„Sõprus“, Vana-Posti 8
20.00 „ÆCCESS“, Kiknteatr (Boliivia), Taevalava, Lai 21

Teisipäev, 18. detsember 

9.00-11.30 Yuyachkani (Peruu) õpituba „Mälu: kohalolek ja esitus“, Kanuti Gildi SAAL, Pikk 20
12.00 Festivali avamine, Tallinna raekoda, Raekoja plats 1
16.00 Klubiõhtu: reisimuljeid Tšiilist ja Argentiinast jagavad Raivo Põldmaa ja Märt Meos, Peruust räägib Janek Mäggi. Festivali klubi, Tallinna Linnateater, Lai 23
18.00 “Talendid”/„Los Talentos“, Agustín Mendilaharzu, Walter Jakobi (Argentiina), Väike saal, Lai 23
20.00 Film „Altiplano“ (R: Peter Brosens, Jessica Hope Woodworth, Peruu 2009), kino „Sõprus“, Vana-Posti 8
20.00 „ÆCCESS“, Kiknteatr (Boliivia), Taevalava, Lai 21

Kolmapäev, 19. detsember

10.00-13.00 Diego Aramburo (Boliivia) õpituba „Sissejuhatus: etenduskunst ja uued tuuled lavakunstis“, Taevalava, Tallinna Linnateater, Lai 21
16.00 Klubiõhtu: ajaloolane ja välispoliitika kommentaator Toomas Alatalu räägib festivalil osalevate riikide ajaloost ja ühiskonnast.
18.00 “Talendid”/„Los Talentos“, Agustín Mendilaharzu, Walter Jakobi (Argentiina) Väike saal, Lai 23
18.00 “Tahame luua näitemängu, mis muudaks maailma”/„Tratando de hacer una obra que cambie el mundo“, La Re-Sentida (Tšiili), Põrgulava, Lai 23
20.00 “Viimane proov”/„El ultimo ensayo“, Yuyachkani, (Peruu), Nukuteater, Lai 1

Neljapäev, 20. detsember

16.00 Klubiõhtu: Ladina-Ameerika kirjandusest räägivad Ruth Sepp ja Jan Kaus, Festivali klubi, Tallinna Linnateater, Lai 23
18.00 “Talendid”/„Los Talentos“, Agustín Mendilaharzu, Walter Jakobi (Argentiina), Väike saal, Lai 23
18.00 “Tahame luua näitemängu, mis muudaks maailma”/„Tratando de hacer una obra que cambie el mundo“, La Re-Sentida (Tšiili), Põrgulava, Lai 23 
20.00 Film „Bolivia“ (R: Adrian Caetano, Argentiina 2001), kino „Sõprus“, Vana-Posti 8
20.00 “Viimane proov”/„El ultimo ensayo“, Yuyachkani (Peruu), Nukuteater, Lai 1

Reede, 21. detsember

18.00 “Tahame luua näitemängu, mis muudaks maailma”/„Tratando de hacer una obra que cambie el mundo“, La Re-Sentida (Tšiili), Põrgulava, Lai 23
18.00 “Viimane proov”/„El ultimo ensayo“, Yuyachkani (Peruu), Nukuteater, Lai 1
20.00 Film „Tony Manero“ (R: Pablo Larrain, Tšiili 2008), kino „Sõprus“, Vana-Posti 8 
 
Kontakt: 
"Talveöö unenägu"
Tallinna Linnateater
Lai 23, 10133, Tallinn
Tel.:  372 6650 805
festival@linnateater.ee