Sündmused

Sündmused RSS

"Felix Ormusson" Hobuveskis

30. mai 2011

Teatriühendus Oma Lava mängib mais ja juunis Hobuveskis Friedebert Tuglase suvitusromaani ühes osas, mille on lavastanud ja dramatiseerinud Erki Aule. Kaasa teeb ka Tallinna Linnateatri näitleja Margus Tabor.

Kirjanik Felix Ormussoni hing ihkab elamusi ja vabadust. Ta sõidab suveks maale, et olla rahulikult omaette ning tegeleda loominguga. Päike paistab, õhk on täis kirge. Ajaviide muutub vallutuseks. Ta armub. Helenesse. Enesetunne paraneb, looming kirgastub. Soe suvevihm, õhus on sensuaalsust. Ta armub. Marioni. Vallutus muutub valuks. Valu nõuab valikuid. Oodatakse lahendusi. Enesetunne on ärev. Tegelikkus ärritab, looming ähmastub. Romaan vajab lõpetamist. Felix Ormussoni hing ihkab vabadust ja elamusi. Ta otsustab ära sõita. Sinna kus saaks olla rahulikul omaette ning tegeleda loominguga. Kus see koht on? Kust seda otsima peaks? Äkki kusagilt, kus päike paistab ja õhk on täis kirge, või hoopis kusagilt kus sajab sooja suvevihma ja õhus on sensuaalsust…

Lavastaja: Erki Aule
Autor: Friedebert Tuglas
Dramatiseerija: Erki Aule
Kunstnik: Eve Ormisson
Helilooja: Peeter Rebane
Tantsuseadja: Kati Kivitar
Valgustaja: Viljar Tölp
Produtsent: Külli Reinumägi

Osades: Karol Kuntsel (Vanemuine), Külli Reinumägi, Margus Tabor (Tallinna Linnateater), Merilin Kirbits

Etendused 31.mai (esietendus), 3., 5., 7., 10., 12. juuni kell 19.00 Hobuveskis (Lai tn 47).

Piletid (9/11 eur) müügil Piletilevi ja Piletimaailma müügikohtades.
Broneerimine tel 5034938 või kylli@omalava.ee

http://www.omalava.ee/et/omalava/felix-ormussonTeatriühendus Oma Lava mängib mais ja juunis Hobuveskis Friedebert Tuglase suvitusromaani ühes osas, mille on lavastanud ja dramatiseerinud Erki Aule. Kaasa teeb ka Tallinna Linnateatri näitleja Margus Tabor.