Aprillikuus pöördus Linnateatri poole meie kauaaegne toetaja, advokaadibüroo Cobalt, kes tegi ettepaneku organiseerida koos mõni heategev sündmus. Kuna lähenemas oli emadepäev ja eriolukorra ajal on paljude jaoks olnud tavapärasest keerukam oma lähedastega sidet hoida, otsustas Linnateatri meeskond panna kokku ühe südamliku ja samas ka humoorika emadepäevale pühendatud kontsert-etenduse. Praegusele ajale kohaselt toodi kogu sündmus publikuni video vahendusel, appi tuli meie teine hea partner Elisa.


Kontsert-etendus „Emadepäev Linnateatriga“ on järelvaadatav Elisa Stage keskkonnas (elisastage.ee). Programmis on nii meeleolukaid sketše kui laule ja luuletusi näitlejate esituses ja muud huvitavat ning temaatilist. Kaasa lööb pea kogu Linnateatri trupp.


Kontserdi järelvaatamistasu (5.99) läheb täielikult MTÜle Peaasjad, mis tegeleb vaimse tervise edendamise ja probleemide ennetamisega. Annetuste tegemiseks on avatud ka telefoniliin 9009191, millele helistades on võimalik teha annetus suuruses 10 eurot. Loe põhjalikumalt MTÜ Peasjad tegemistest siit.
Galerii: