Talveöö unenägu 2014 kõrvalprogrammis on Will Frankeni stand-up

Teatrifestivalil Talveöö unenägu on hea meel teatada, et tänavuaastase festivali programmi lõpetab USA sürreaalse karakterkoomiku Will Frankeni show „The Stuff They Put in Sleep“. Etendus toimub festivali viimasel päeval, 13. detsembril kell 22 Hobuveskis. 

Will Franken on Ameerika karakterkoomik, kelle esinemist võib kirjeldada kui ühemehe-Monty Pythoni show’d. Nii nagu püütonite puhul, ei ole tegemist labase naljaviskamisega, vaid osava laveerimisega tabude, eelarvamuste ja terve mõistuse piiril. Ja nii nagu püütonite puhul, saab naerda kõvasti. Ka „The Stuff They Put in Sleep“ on turmtuli inimidentiteedi hapruse ning kollektiivse reaalsuse eelduste pihta, vaimukas orpheuslik sisenemine kõlvatusse alateadvusse, mida tõukavad tagant ühe mehe arvukad hääled. Vaid mõni kuu tagasi lõppenud 2014. aasta Edinburghi komöödiafestivalil pärjati Frankenit „parima esineja“ tiitliga. Olles Eestis juba korra Tallinn Comedy Festivali raames üles astunud, paneb Frankeni sürreaalne tund nüüd mängulise punkti festivalile Talveöö unenägu 2014: Tõsised mängud.

Etendus toimub inglise keeles, ilma eestikeelse tõlketa. Frankeni etendus saab teoks koostöös Komeediklubiga, mis on enda sõnul „Eesti naeruväärseim klubi“ (kodulehekülg www.komeediklubi.com.) Piletid on alates 24. novembrist müügil Piletilevi võrgustikus ja Linnateatri kassas. Artisti kodulehekülg: http://willfranken.com

Piletid Will Frankeni on müügil Piletilevis ja Linnateatri kassas.